BAGAGLINO RESORT LA PLAGE NOIRE ****

Itálie / Sardínie / Marina di Sorso

Dokument ve formátu PDF – ke stažení [ZDE]

 

POLOHA:
Vzdušný a rozlehlý resort Bagaglino Resort La Plage Noire má skvělou polohu přímo u dlouhé písčité pláže s tmavým pískem v samém středu široce otevřeného zálivu Asinara. Pláž, která záliv lemuje, má délku skoro 15 kilometrů a je oceněná Modrou vlajkou. K dispozici je zde privátní úsek pláže pouze pro hotelové hosty s lehátky a slunečníky zdarma. Komplex je složen z hlavní hotelové budovy (Belo Horizonte) a patrových budov v podobě půlměsíců, poskládaných střídavě v prostorném areálu a obklopené svěží zelení. Hostům je k dispozici prostorný bazén, 2 restaurace či obchodní arkáda se suvenýry. Resort je dobrou volbou zejména pro rodiny s dětmi, ale rovněž pro páry či klienty hledající příjemné prostředí a pěkné koupání a je i vhodným výchozím bodem pro podnikání výletů po ostrově.

UBYTOVÁNÍ:
Hotel: vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace s obsluhou, lobby bar, bar u bazénu, Wi-Fi na recepci a v restauraci (zdarma), bazén s oddělenou dětskou částí (lehátka a slunečníky zdarma, osušky za poplatek), minimarket, miniklub, dětské hřiště, diskotéka

Standardní pokoj, klimatizace, telefon, TV, vlastní sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), trezor (zdarma), balkon nebo terasa/patio. Standardní pokoje jsou umístěny v patrových budovách.

STRAVOVÁNÍ:
All Inclusive Light: 09.00–23.00, zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Během obědů a večeří k dispozici rozlévané nealko nápoje (voda, soft drinky) a rozlévané stolní víno a místní pivo. Odpoledne lehké občerstvení formou snacku. Neomezené množství rozlévaných nealkoholických a vybraných alkoholických nápojů místní výroby. Upozornění: lze čerpat v místech a časech určených hotelem

VZDÁLENOST:
pláže: u pláže
letiště: 48 km
centra: Porto Torres 10 km
nákupních možností: v rámci hotelu

PLÁŽ:
Písčitá, 1 slunečník a 2 lehátka na pokoj zdarma, osušky za poplatek

 SPORT A ZÁBAVA:

Zdarma:
animační programy, fitness, tenisový kurt, stolní tenis, multifunkční hřiště (basketbal, fotbal, volejbal)

Za poplatek:
půjčovna aut, půjčovna kol, vodní sporty na pláži

FAKULTATIVNÍ VÝLETY:
Grotte di Nettuno (půldenní lodní výlet), Bosa – city (Půldenní výlet), Bosa a plavba lodí (Půldenní výlet), Castelsardo (Půldenní výlet), Alghero (Půldenní výlet)

CENA:
Ceny od 19 590 Kč dle ceníku cestovní kanceláře

https://www.eximtours.cz/italie-sardinie-bagaglino-family-resort-l18-7-6-2018-14-6-2018-260087250

Více informací na stránkách www.eximtours.cz  nebo v kanceláři odborů ZO OS KOVO Brandýs.

Updated: 10.01.2018 — 11:28
ODBORY BRANDÝS © 2015 - Create by Pavel Klus by Web Application WordPress Frontier Theme