Archiv příspěvků

Španělsko – Costa de Almería – El Toyo / Retamar

cara_01

Hotel: Cabogata Garden Club & Spa ****

cara_01

Hotel vyšší kategorie, součást známého hotelového řetězce Garden, je zaručenou volbou pro všechny, kteří vyhledávají klidnou, odpočinkovou dovolenou s kvalitními ubytovacími službami a bohatým programem all inclusive.

Hotel

Hotel

cara_01

Poloha: Hotel se nachází na klidném místě v urbanizaci El Toyo. Od pláže je oddělen pouze palmovou promenádou (cca 100 m). V okolí několik obchodů, barů, restaurací a autobusová zastávka (spojení do města Almería). Letiště je vzdáleno 5 km, Almería 15 km.

cara_01

Vybavení hotelu: Vstupní hala s recepcí, TV místnost, restaurace, kavárna, lobby bar a spa centrum. Součástí areálu jsou dva bazény (jeden vnitřní, jeden venkovní), bar u bazénu, terasa s lehátky a slunečníky zdarma, osušky oproti kauci.

cara_01

Popis pokojů: Nové moderně zařízené pokoje mají koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, individuální klimatizaci, TV/sat., malou ledničku/minibar, trezor (za poplatek) a terasu nebo balkon. Pokoje s bočním výhledem na moře za příplatek.

Pokoj

Pokoj

cara_01

Pláž: Hotel odděluje od pláže pouze palmová promenáda (pláž s hrubším pískem), lehátka a slunečníky za poplatek. Během pobytu možnost využít dopravy na panenské pláže přírodní rezervace Cabo de Gata – Níjar (nutno předem rezervovat).

cara_01

Strava All Inclusive: snídaně, oběd a večeře formou bufetu, vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.00–24.00 hod.), občerstvení v průběhu dne mimo hlavní jídla, zmrzlina

cara_01

Aktivity pro děti: Dětský bazén, miniklub, dětská postýlka (na vyžádání, za poplatek).

cara_01

Sportovní vyžití: Tenis, fitness, paddle, fotbal, volejbal, minigolf, sporty v rámci animačního programu. Možnost pronájmu jízdních kol, v okolí potápění, jízda na koních, plavba na kajaku (vše za poplatek).

cara_01

Zábava: Animační programy pro děti i dospělé, večerní vystoupení.

cara_01

Wellness: Příjemné spa centrum s vnitřním bazénem, termálním okruhem a řadou relaxačních procedur (vnitřní bazén zdarma, termální okruh, masáže a ostatní služby za poplatek).

Wellness

Wellness

cara_01

Internetové připojení: Internetový koutek za poplatek, WiFi v prostorách recepce a na pokojích zdarma.

cara_01

Cena: Dle délky pobytu a vybraného termínu (od 17 490 Kč / os. se slevou na first moment + 690 Kč pojištění). First moment slevy do 15.1.2016

Více informací v katalogu CK Fischer, na stránkách http://www.fischer.cz/ nebo v kanceláři odborů ZO OS KOVO Brandýs.

cara_01

back to top