Archiv příspěvků

Druhý PLES OS KOVO Brandýs

Vážené dámy, Vážení pánové,

dovolujeme si Vás pozvat na druhý ročník společenského plesu pořádaný odborovou organizací ZO OS KOVO Brandýs. Pokud si tedy najdete čas k poslechu živé hudby, k tanci, nebo si chcete jen posedět a popovídat s kolegy a přáteli, jste všichni srdečně zváni.

Ples se bude konat v sobotu 11. 2. 2017 od 18:00 v kulturním domě v Čelákovicích. K zábavě a tanci Vás bude po celý večer doprovázet oblíbená hudební skupina PLUS. Dále je pro návštěvníky připravena i bohatá tombola.. Občerstvení bude k možno zakoupit po celý večer, dle nabídky místní restaurace.

Vstupenky na ples si může zakoupit v kanceláři ZO OS KOVO Brandýs, v obvyklý čas BDY I Po 13:50-14:30, Čt 13:50-14:30, BDY II St 13:30-14:30. Cena vstupenky pro člena odborové organizace bude symbolických 100 Kč. Pro doprovod a další zaměstnance, kteří nejsou členy odborové organizace je cena vstupenky stanovena na 200 Kč.

Doprava bude zajištěna autobusy ve směru Neratovice-Brandýs-Čelákovice (zastávky jako firemní bus) v 18:00 z Neratovic, zpět pojedou autobusy v opačném směru v časech 23:00 a 2:00 (přesný jízdní řád bude upřesněn v průběhu ledna 2016). Parkování pro osobní vozy je zajištěno na přilehlém parkovišti vedle KD Čelákovice.

Další informace ohledně plesu najdete na nástěnkách, www.odborybrandys.cz, na firemním intranetu v komunitě ZO OS KOVO Brandýs (Connext), nebo pro dotazy využijte schránku na dveřích kanceláře a taktéž můžete využít email info@odborybrandys.cz

back to top