Archiv příspěvků

První PLES ZO OS KOVO Brandýs

cara_01

Pojďme plesat

Pojďme plesat

Vážené dámy, Vážení pánové,

dovolujeme si Vás pozvat na společenský ples pořádaný odborovou organizací ZO OS KOVO Brandýs. Pokud si tedy najdete čas k poslechu živé hudby, k tanci, nebo si chcete jen posedět a popovídat s kolegy a přáteli, jste všichni srdečně zváni.

Ples se bude konat v sobotu 6. 2. 2016 od 18:00 v kulturním domě v Čelákovicích. K zábavě a tanci Vás bude po celý večer doprovázet oblíbená hudební skupina PLUS. Dále je pro návštěvníky připravena i bohatá tombola, kde bude jedna z hlavních cen věnovaná společností Continental. Občerstvení bude k možno zakoupit po celý večer, dle nabídky místní restaurace.

cara_01

Vstupenky na ples si může zakoupit v kanceláři ZO OS KOVO Brandýs, v obvyklý čas BDY I Po 13:50-14:30, Čt 13:50-14:30, BDY II St 13:30-14:30. Cena vstupenky pro člena odborové organizace bude symbolických 100 Kč. Pro doprovod a další zaměstnance, kteří nejsou členy odborové organizace je cena vstupenky stanovena na 200 Kč.

cara_01

Doprava bude zajištěna autobusy ve směru Neratovice-Brandýs-Čelákovice (zastávky jako firemní bus) v 18:00 z Neratovic, zpět pojedou autobusy v opačném směru v časech 23:00 a 2:00 (přesný jízdní řád bude upřesněn v průběhu ledna 2016). Parkování pro osobní vozy je zajištěno na přilehlém parkovišti vedle KD Čelákovice.

cara_01

Další informace ohledně plesu najdete na nástěnkách, www.odborybrandys.cz, na firemním intranetu v komunitě ZO OS KOVO Brandýs (Connext), nebo pro dotazy využijte schránku na dveřích kanceláře a taktéž můžete využít email info@odborybrandys.cz

cara_01

back to top