Archiv příspěvků

Bulharsko – Slunečné pobřeží

cara_01

Hotel: EVRIKA BEACH ****

cara_01

Moderní, rozlehlý hotelový komplex nabízí komfortní vybavení a služby na vysoké úrovni pro klienty všech věkových kategorií i pro rodiny s dětmi. Resort se skládá z hlavní a vedlejší budovy a leží v udržované zahradě s bazénem. Součástí je také velký aquapark nabízející zábavu pro malé i velké. Výhodou je poloha přímo u široké písčité pláže s lehátky a slunečníky k zapůjčení zdarma. Bohaté animační programy, sportovní vyžití a služby na vysoké úrovni jsou zárukou příjemně strávené, ničím nerušené dovolené. Večerní hodiny pak přímo vybízejí k procházkám po okolí, kdy v těsné blízkosti areálu naleznete velké množství barů, restaurací a dalších možností zábavy. Do centra města se lze vydat procházkou po místní promenádě nebo snadno využít místní hromadné dopravy.

Hotel

Hotel

cara_01

Poloha: Moderní komplex v severní části letoviska cca 250 m od centra střediska. V okolí restaurace, bary, obchody a kasino. Doba transferu z letiště do hotelu 60 min.

cara_01

Vybavení hotelu: 4 budovy, vstupní hala s recepcí, směnárna, několik barů, restaurace, 3 tematické restaurace, asijská restaurace `a la carte, obchod se suvenýry, salon krásy. V zahradě 2 bazény, vířivka, terasa s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma, bar u bazénu. Aquapark pro děti i dospělé.

cara_01

Popis pokojů: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, TV/sat., telefon, minilednička, trezor za poplatek, balkon nebo terasa.

cara_01

Pláž: Písečná pláž s pozvolným vstupem jen přes promenádu, lehátka a slunečníky zdarma. Bar na pláži.

cara_01

Strava All Inclusive: Snídaně, oběd a večeře formou bufetu, vybrané místní nealkoholické a alkoholické nápoje (10.00–24.00 hod.), snack, pizza, saláty, ovoce, zákusky (12.00–15.00 hod.), sendviče, zákusky, zmrzlina (15.00–17.00 hod.), V hlavní sezoně možnost večeře v tematické restauraci (bulharská nebo italská) nebo v asijské restauraci `a la carte (1× za pobyt, nutná rezervace), Bar na pláži.

All inclusive

All inclusive

cara_01

Aktivity pro děti: Dětský aquapark, brouzdaliště, 2 hřiště, miniklub, minidisko, dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

cara_01

Sportovní vyžití: Zdarma: multifunkční hřiště, minifotbal, tenis, boccia, lukostřelba, plážový volejbal, stolní tenis, šipky, vodní pólo, fitness, sauna. Za poplatek: masáže, biliár, vodní sporty na pláži.

Zábava

Zábava

cara_01

Zábava: Animační a sportovní aktivity, večerní program, živá hudba.

cara_01

Internetové připojení: Za poplatek: WiFi v hotelu, internetový koutek.

cara_01

Cena: Dle délky pobytu a vybraného termínu (od 15 280 Kč / os. se slevou na first moment + 690 Kč pojištění). First moment slevy do 15.1.2016

Více informací v katalogu CK Fischer, na stránkách http://www.fischer.cz/ nebo v kanceláři odborů ZO OS KOVO Brandýs.

cara_01

back to top