Benefity

Karta MULTISPORT

cara_01

Pro rok 2016 jsme pro členy připravili opravdovou bombu v oblasti sportovních a relaxačních benefitů.

 

Všichni členové ZO OS KOVO Brandýs,

kteří rádi sportují si teď přijdou opravdu na své!

   S novou kartou multisport můžete totiž navštívit až 800 sportovišť ve více než 150 městech po celé ČR. Nezaleží na tom jestli chcete chodit na spining, aerobik, do fitness centra, nebo si prostě chcete jen zajít do bazénu a do sauny. Tyto a mnoho dalších služeb můžete mít, když si u nás zřídíte svou kartu multisport.

Jak to tedy celé funguje?

S jednou kartou můžete každý den navštívit sportoviště, které budete zrovna chtít (které je v seznamu partnerů společnosti multisport). Zřízení karty multisport je pro členy OS KOVO Brandýs v hodnotě 650 Kč měsíčně. Platbu můžete hradit buď hotově v kanceláři, nebo elektronicky přímo na účet.

cara_01

multisport

cara_01

Kdo pravidelně sportuje, tak ví že s cenou měsíční permanentky se stěží dostane pod 800 Kč – pouze do jednoho konkrétního zařízení! S námi máte možnost za 650 Kč navštívit každý den jedno z více než 800 sportovišť! V nejbližším okolí, od Prahy 9 , přes Neratovice, Čelákovice, Brandýs, Mladou Boleslav se nachází více jak 63 sportovišť, kde je možné uplatnit na vstup svou kartu multisport. V samotné Praze lze s kartou multisport navštívit více jak 265 sportovišť. Nová sportoviště jsou také stále přidávána, takže stačí zaslat tip, buď k nám, nebo přimo na centrálu multisportu a síť sportovišť se může rozšířit právě o to vaše oblíbené.

cara_01

back to top