Archiv příspěvků

Slovensko – Vysoké Tatry – Tatranská Lomnica

cara_01

Hotel: GRANDHOTEL PRAHA ****

cara_01

Více než stoletý grandiózní Grandhotel Praha**** se vypíná nad centrem Tatranské Lomnice, pod Lomnickým štítem, v samém srdci Vysokých Tater. Okolní atraktivity garantují všem hostům možnost špičkového vyžití (kabinková lanovka na Skalnaté pleso a Lomnický štít – 2634 m n.m., turistické chodníky, bobová dráha „Tatrabob“, termální aquaparky, kulturní a historické památky v Kežmaroku, Levoči, Spišský hrad aj.)

Hotel

Hotel

cara_01

Vybavení hotelu: recepce, stylová restaurace a bary: French Restaurant, Grand Lounge s hudbou a krbem, American Bar, Aperitiv Bar, Billiard Cafe, směnárna na recepci, připojení k internetu a Wi-Fi (zdarma), parkovací stání (zdarma), dětský koutek, biliár, petanque, kuželky, šachy, letní terasa s výhledem do údolí, půjčovna lyží, kol a bruslí.

cara_01

Wellness: 3 hod/den zdarma, krytý a venkovní bazén, sauna, vířivka, parní lázeň, fitness. WELLNESS & SPA tvoří bazén s vodními atrakcemi – hloubka 1,2 m, 29 °C, whirlpool (34 – 36 °C) je hydromasáž pro uvolnění a prokrvení celého těla a finská sauna (90 – 100 °C).

Wellness

Wellness

cara_01

Popis pokojů: 2 – lůžkové pokoje s možností až 2 dětských přistýlek (do 12 let), koupelna + WC, SAT/TV, rádio, telefon, minibar, trezor – pokoje komfortní.

cara_01

Strava: Snídaně formou bufetu. Za příplatek polopenze: večeře výběr z menu – 3 chody (při velké obsazenosti hotelu může být z rozhodnutí hotelu večeře podávána formou bufetu).

cara_01

Doprava: vlastní (vzdálenost z Prahy 570 km), příjezd autobusem nebo vlakem do Tatranské Lomnice (300 m)

cara_01

Cena: Dle délky pobytu (3,4,5 a 7 nocí) a vybraného termínu (od 2 790 Kč / os. se slevou na first moment + 290 Kč pojištění). First moment slevy do 29.2.2016. Pobytová taxa cca 1 €/osoba/noc (platba na místě), psi povoleni (na vyžádání, za poplatek na místě), dítě zdarma do 6 let bez nároku na lůžko, GoPass karta za cca 2 € (volitelně, na místě).

Více informací v katalogu CK Eximtours, na stránkách http://www.eximtours.cz/ nebo v kanceláři odborů ZO OS KOVO Brandýs.

cara_01

back to top