Archiv příspěvků

Druhý ročník sportovně dětského dne.

cara_01

Plakat_03_vrsek

cara_01

Dne 5.6.2016 (NEDĚLE) se bude konat druhý ročník sportovně dětského dne. Tímto si Vás dovolujeme pozvat na tuto událost. Akce se bude v e sportovním areálu obce MRATÍN. Akci chceme opět pojmout jako sportovní a dětský den s občerstvením, řadou soutěží a atrakcí převážně pro děti, ale samozřejmě i dospělí nebudou ochuzeni. V rámci celého dne se děti mohou těšit například na devět soutěžních disciplín o ceny, skákací hrad, projížďku na koni, ukázku hasičské výstroje a v neposlední řadě také na vyhlášení dětské tomboly. Pro dospělé je k dispozici sportovní areál včetně hřiště na fotbal, nohejbal, nebo plážový volejbal. Samozřejmostí je celodenní občerstvení s muzikou.

cara_01

Sortiment občerstvení bude následující: grilované vepřové, nebo kuřecí plátky, guláš, klobásy (grilované, nebo uzené), párek v rohlíku, zeleninové a ovocné mísy. K pití bude připraveno čepované pivo, víno, limonáda, káva a další nápoje dle nabídky místního hostince.

cara_01

Cena vstupenky pro dospělou osobu je 100 Kč, pro děti je vstupenka zdarma. Člen odborové organizace má v ceně vstupenky zahrnuté poukazy na 4x nápoj, 2x steak nebo guláš, 1x klobása. Ostatní zaměstnanci, nebo rodinní příslušníci dostanou ke vstupence poukaz na 2x nápoj, 1x klobása. Každé dítě dostane ke vstupence poukaz 1x nápoj a 1x párek v rohlíku. Poukazy dostanou návštěvníci v den konání, na místě  po předložení zaplacené vstupenky.

cara_01

Vstupenky budou vydávány v odborové kanceláři, v obvyklý čas.

Na BDYI Po: 13:55-14:30, Čt: 13:55-14:30.

Na BDYII St: 13:30-14:30 nebo dle dohody.

cara_01

S jakýmikoliv otázkami nejen ke sportovnímu dni se prosím obracejte na členy výboru ZO OS KOVO Brandýs.Seznam členů výboru je k nalezení přímo v odborové kanceláři, na nástěnkách ve výrobních prostorách(skladu), nebo nově i na firemním intranetu v komunitě ZO OS KOVO Brandýs.

cara_01

Plakát ke stažení <PDF> <PNG>

cara_01

Plakat_03

back to top